Hakkımızda

7 Senedir Tüm Dertlerinize Ortağız

Güven Group A.Ş. 2012 yılında iki kişilik bir ekip ile hasar danışmanlık sektörüne adım atmıştır. Günümüzde profesyonel yönetimi ve alanında uzman hasar danışmanları ile trafik kazası sonucu oluşan mağduriyetleri giderebilmek adına 15 şube ve 100’ü aşkın personel ile Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Güven Group Hasar Danışmanlık trafik kazası sebebiyle yaşanabilecek sorunları çözmek ve mağduriyetlerim giderilmesinde danışmanlık hizmeti kapsamında, mağdurların tüm dertlerine ortak olmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir.

Deneyimli ekibi ve uzmanları ile birlikte sizin adınıza sigorta kapsamında oluşan kayıp ve zararların giderilinceye kadar ücret talep etmeden; denizyolu, karayolu, havayolundan kaynaklanan kazalarda vefat ve daimi sakatlıktan dolayı alınacak tazminatları ilgili sigorta şirketlerinden veya karayolları güvence hesabından alarak hak sahibine ulaştırılmasını sağlamak ve zararların telafi edilmesi amacıyla her türlü hasar tasfiyesi işlemlerini yürütmektedir.

Profesyonel hasar uzmanlarımız ile Türkiye'nin her yerindeyiz...

Trafik ya da iş kazası sonucu maddi-manevi kayıp ve zararların telafisinde hak sahibi kişilerin menfaatlerini korumak, oluşan zararın tazmin edilme sürecinde en doğru bilgilendirme ve danışmanlığı sağlamak için yanınızdayız.

Çözümlerimiz

Ücretsiz Danışmanlık

Tahkikat süresince sonuç alınana ve mağdur tazminata hak kazanana kadar hiçbir şekilde ücret talep etmiyoruz.

Aktüerya Hizmeti

Tazminat hesaplama aşamasında, yaşanan mağduriyet ya da kayıplar çerçevesinde psikolojik ve maddi etmenleri kusursuz analiz edip tüm finansal riskleri ortaya koyuyoruz.

Hukuki Danışmanlık

Hasarın hukuki çerçevede araştırılıp, tahkikat süreçlerinin takibinin yapılması ve gerekli itiraz süreçleri için avukat kadromuz hazır.

Medikal Danışmanlık

Gerekli tetkik ve tedaviler için yönlendirmeler, sağlık belgelerinin toplanması ve raporlar konusunda mağdurların yanındayız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Deneyim: Güven Group A.Ş. Trafik Hasar, 2012 yılında İzmir merkez de faaliyete geçmiş olan firmamız şu an 100’ü aşan personelimiz ile 48 ilimizde faaliyet göstermektedir.

Kaliteli Hizmet: Güven Group A.Ş. Trafik Hasar, faaliyete geçtiği tarihten itibaren Türkiye genelinde kaza mağdurlarının yıllardır devam eden sorunlarının çözümünde üstün kalite anlayışı ve profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.

Referanslarımız: Danışmanlık hizmeti verdiğimiz 10.000’i aşkın mağdurumuz bu konudaki en büyük referansımızdır.

Vizyon: Hak sahiplerinin menfaatlerini korumak üzere en doğru bilgilendirmeyi yapmak ve süreci sorunsuz bir şekilde yöneterek problemlerinizi hızlı bir şekilde sonuçlandırmaktır.

Misyon: Sektöre yön vermek ve toplum değerleri çerçevesinde en güvenilir marka olarak anılmak tek hedefimizdir.